22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

22 червня, у день початку німецько-радянської війни, в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни — день, коли ми схиляємо голови в пам’ять про мільйони людей, чиї життя забрала Друга світова війна, а також вшановуємо воїнів, мирних жителів та усіх, хто постраждав від воєнного лихоліття.
Сьогодні, коли Україна знову бореться за свою свободу і незалежність, цей день набуває особливого змісту. Ми згадуємо не лише жертв Другої світової війни, а й усіх українців, які загинули внаслідок російської агресії, захищаючи рідну землю, мирне життя та майбутнє нашої держави.
Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава захисникам і захисницям України.