Facebook Twitter Youtube

Відеоконференції

За наявності у суді відповідної технічної можливості учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні у більш зручний спосіб – у режимі відеоконференції, перебуваючи поза приміщенням суду (наприклад, в іншому місті). Винятком є випадки, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов’язковою. 

Організовує проведення судових засідань у режимі відеоконференції відповідальна особа суду – Олена Лавренко, головний спеціаліст відділу інформаційно-технічного забезпечення. 

Для уточнення інформації з питань проведення відеоконференції Ви можете звернутися до Олени Лавренко за контактним номером телефону:  098 903 72 15

У разі звернення учасника справи з відповідним клопотанням суд може постановити ухвалу про його участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні іншого суду (наприклад, якщо справа розглядається судом у місті Львові, а учасник справи проживає у Києві, суд може доручити проведення відеоконференції одному із київських судів, де наявна така технічна можливість).

Щороку Шостий апеляційний адміністративний суд організовує виконання  великої кількості ухвал про участь осіб у судових засіданнях у режимі відеоконференції. Зокрема, у 2019 році таких судових засідань було проведено 937, у 2020 – 808. 

 

Ознайомитися з переліком запланованих судових засідань у режимі відеоконференції.


Нормативні документи з питань проведення судових засідань у режимі відеоконференції:

Кодекс адміністративного судочинства України (ст. 195)

Інструкція про порядок роботи з технічними засобами відеозапису ходу і результатів процесуальних дій проведених у режимі відеоконференції під час судового засідання (кримінального провадження), затверджена наказом ДСА України від  15 листопада 2012 року №155

 Фото залів судового засідання, у яких відбуваються відеоконференції

 Зал судового засідання №7 (основний)

 

 Зал судового засідання №14 (резервний) 

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65