Пресслужба
Місія пресслужби Шостого апеляційного адміністративного суду – налагодження діалогу з журналістами і громадськістю та втілення комунікаційної стратегії суду.
Контакти пресслужби Шостого ААС адреса електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
До пресслужби Шостого апеляційного адміністративного суду входять:
Суддя-речник:
«Суддя-речник – обраний зборами суддів Шостого апеляційного адміністративного суду суддя цього суду, уповноважений надавати офіційні коментарі, інтерв’ю від імені суду представникам засобів масової інформації, брати участь у пресаконференціях, брифінгах, інших заходах публічного характеру за участю представників засобів масової інформації, а також виконувати інші повноваження, спрямовані на реалізацію комунікаційної стратегії суду».
Для ознайомлення з вичерпним переліком обов’язків пропонуємо завантажити Положення про суддю-речника, затверджене рішенням зборів суддів Шостого апеляційного адміністративного суду від 08 жовтня 2018 року.
Суддею-речником Шостого ААС є Євген Мєзєнцев.
Для безупинної комунікації зі ЗМІ другим суддею-речником обрана Оксана Епель.
Прессекретар або особа, яка виконує його обов'язки:
Уповноважений співпрацювати й організовувати заходи для ЗМІ, опрацьовувати запити на інформацію від журналістів, відповідає за оновлення офіційного веб-сайту суду 6aas.gov.ua.
У суді реалізовуються навчальні, громадські проєкти, зокрема Школа судової журналістики, онлайн-видання «PROправо», дні відкритих дверей для школярів та студентів столиці, навчальні лекції для студентів-правників та ін. Детальніше з проєктами можна ознайомитися у розділі «Проєкти» на головній сторінці сайту.
Взаємодія Шостого апеляційного адміністративного суду із вітчизняними та зарубіжними засобами масової інформації відбувається відповідно до Конституції України, Кодексу адміністративного судочинства України, законів України «Про судоустрій і статус суддів», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні у засобах масової інформації», «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про телебачення і радіомовлення», «Про інформаційні агентства» та ін.