Facebook Twitter Youtube

Пресслужба

Місія пресслужби Шостого апеляційного адміністративного суду (далі - суд) – налагодження діалогу з журналістами і громадськістю та втілення комунікаційної стратегії суду.

Адреса електронної пошти пресслужби суду: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До пресслужби суду входять:

Суддя-речник:

«Суддя-речник – обраний зборами суддів Шостого апеляційного адміністративного суду суддя цього суду, уповноважений надавати офіційні коментарі, інтерв’ю від імені суду представникам засобів масової інформації, брати участь у пресаконференціях, брифінгах, інших заходах публічного характеру за участю представників засобів масової інформації, а також виконувати інші повноваження, спрямовані на реалізацію комунікаційної стратегії суду». 

Для ознайомлення з вичерпним переліком обов’язків пропонуємо завантажити Положення про суддю-речника, затверджене рішенням зборів суддів Шостого апеляційного адміністративного суду від 08 жовтня 2018 року

  

Суддею-речником суду є Євген Мєзєнцев

 

Для безупинної комунікації зі ЗМІ другим суддею-речником обрана Оксана Епель. 

 

Прессекретар або особа, яка виконує його обов'язки:

Уповноважений співпрацювати й організовувати заходи для ЗМІ, опрацьовувати запити на інформацію від журналістів, відповідає за оновлення офіційного веб-сайту суду 6aas.gov.ua. 

 

Взаємодія суду із вітчизняними та зарубіжними засобами масової інформації відбувається відповідно до Конституції України, Кодексу адміністративного судочинства України, законів України «Про судоустрій і статус суддів», «Про медіа» та інших нормативно-правових актів.

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65 •