Facebook Twitter Youtube

Склад постійних колегій суддів та резервні судді постійних колегій з 15.06.2021

Персональний склад постійної колегії суддів

Резервний суддя 
(резервні судді) 
постійної колегії суддів

Суддя – доповідач Суддя – член колегії Суддя – член колегії
1 Аліменко В.О. Бєлова Л.В. Кучма А.Ю. Безименна Н.В., Лічевецький І.О.
2 Безименна Н.В. Бєлова Л.В. Кучма А.Ю. Аліменко В.О., Файдюк В.В.
3 Кучма А.Ю. Аліменко В.О. Безименна Н.В. Бєлова Л.В.
4 Бєлова Л.В. Аліменко В.О. Безименна Н.В. Кучма А.Ю., Єгорова Н.М., Степанюк А.Г., Чаку Є.В.
5 Епель О.В. Карпушова О.В. Степанюк А.Г. Губська Л.В.
6 Чаку Є.В. Єгорова Н.М. Коротких А.Ю. Сорочко Є.О., Федотов І.В.
7 Мєзєнцев Є.І. Земляна Г.В. Файдюк В.В. Сорочко Є.О.
8 Файдюк В.В. Безименна Н.В. Собків Я.М. Горяйнов А.М., Кузьмишина О.М.
9 Коротких А.Ю. Чаку Є.В. Сорочко Є.О. Федотов І.В., Єгорова Н.М.
10 Ганечко О.М. Кузьменко В.В. Василенко Я.М. Сорочко Є.О.
11 Федотов І.В. Єгорова Н.М. Сорочко Є.О. Коротких А.Ю., Чаку Є.В.
12 Сорочко Є.О. Коротких А.Ю. Федотов І.В. Чаку Є.В., Єгорова Н.М.
13 Горяйнов А.М. Чаку Є.В. Файдюк В.В. Костюк Л.О.
14 Земляна Г.В. Файдюк В.В. Мєзєнцев Є.І. Парінов А.Б., Собків Я.М., Лічевецький І.О. 
15 Бабенко К.А. Степанюк А.Г. Чаку Є.В. Сорочко Є.О., Черпіцька Л.Т.
16 Лічевецький І.О. Оксененко О.М. Мельничук В.П.
Земляна Г.В.
17 Мельничук В.П. Оксененко О.М. Лічевецький І.О. Костюк Л.О.
18 Кузьменко В.В. Василенко Я.М. Ганечко О.М. Степанюк А.Г.
19 Грибан І.О. Ключкович В.Ю. Парінов А.Б. Беспалов О.О.
20 Василенко Я.М. Кузьменко В.В. Ганечко О.М. Коротких А.Ю., Мельничук В.П.
21 Степанюк А.Г. Губська Л.В. Епель О.В. Карпушова О.В., Кобаль М.І.
22 Єгорова Н.М. Чаку Є.В. Федотов І.В. Коротких А.Ю., Сорочко Є.О. 
23 Костюк Л.О. Бужак Н.П. Кобаль М.І. Кузьмишина О.М.
24 Бужак Н.П. Кобаль М.І. Костюк Л.О. Беспалов О.О.
25 Беспалов О.О. Парінов А.Б. Ключкович В.Ю. Грибан І.О.
26 Карпушова О.В. Губська Л.В. Епель О.В. Степанюк А.Г.
27 Ключкович В.Ю. Грибан І.О. Беспалов О.О. Парінов А.Б.
28 Вівдиченко Т.Р. Сорочко Є.О. Чаку Є.В.
29 Губська Л.В. Карпушова О.В. Степанюк А.Г. Епель О.В.
30 Собків Я.М. Глущенко Я.Б. Черпіцька Л.Т. Пилипенко О.Є., Файдюк В.В., Земляна Г.В.
31 Шелест С.Б. Пилипенко О.Є. Кузьмишина О.М. Мєзєнцев Є.І.
32 Кузьмишина О.М. Костюк Л.О. Пилипенко О.Є. Кобаль М. І., Собків Я.М.
33 Пилипенко О.Є. Глущенко Я.Б. Собків Я.М. Беспалов О.О., Черпіцька Л.Т.
34 Парінов А.Б. Беспалов О.О. Грибан І.О. Ключкович В.Ю.
35 Кобаль М.І. Бужак Н.П. Костюк Л.О.

Кузьмишина О.М., Степанюк А.Г.

36 Оксененко О.М. Лічевецький І.О. Мельничук В.П. Вівдиченко Т.Р.
37 Глущенко Я.Б. Пилипенко О.Є. Черпіцька Л.Т. Собків Я.М.
38 Черпіцька Л.Т. Собків Я.М. Пилипенко О.Є. Глущенко Я.Б., Епель О.В.

Зателефонувати до суду   • 044 254 21 99 • 097 517 67 65